samsung galaxy s8 edge kılıf

Galaxy S8 Tasarımı Hakkında Bir İpucu Da Ghostek'in Kılıf Taslağıyla GeliyorGalaxy Note 7 modelinde yaşadığı sıkıntılı sürecin ardından yeni amiral gemisi için çalışmalarını hızlandıran Samsung'un, Galaxy S8 modeli kullanıcılar tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Söz konusu görsellerin kesin olarak Samsung Galaxy S8 için olduğunu söylemek için henüz erken fakat benzer çalışmaların arka arkaya çıkması nedeniyle bu görünüşe sahip olacağını söyleyebiliriz. Gelen bilgilere göre Galaxy S7 modeli için 3100mAh ekstra şarj desteği sunan Backpack kılıfı, Galaxy S8 modelinde 2600mAh ekstra destek sunacak.


Samsung Galaxy Note II ve Galaxy S3 kapak kılıflara iki farklı renk seçeneği halinde 50 USD / one hundred TL fiyatla da sahip olmak mümkün. Samsung Galaxy S8 modeline ait olduğu iddia edilen somut görüntüler, artarak gelmeye devam ediyor. Son olarak, Galaxy S8 için hazırlandığı iddiası ile yeni kılıf görselleri ortaya çıktı.


Samsung, yeni amiral gemisi olan Galaxy S8 modelini 2017 Şubat sonunda gerçekleştirilecek olan MWC 2017 etkinliğinde tanıtacak. Galaxy S8 ile ilgili şimdiye kadar sızan bilgiler doğrultusunda, telefonun fiyatının 800 Euro'nun altında olmayacağına kesin gözüyle bakabiliriz.


PowerSkin net sitesinden satışa sunulan Samsung Galaxy S5 batarya kılıflarının fiyatı 79 USD / 180 TL. Yasağın birkaç gün önce Southwest Havayolları ile seyahat eden yolculardan birine ait Samsung Galaxy Note 7'nin alev almasının ortaya çıkması üzerine alındığı tahmin ediliyor.


Samsung Galaxy S8'in kılıf içerisindeki görüntüsüne bakacak olursak dört ayrı fiziksel tuşa sahip olduğu görülen Samsung Galaxy S8'in parmak izi okuyucusunun arka yüzeyde bulunduğu görülüyor. Ulusal hukuka uygun olarak SAMSUNG Electronics (UK) Ltd, onaylanmış pil üreticileri uyum programının bir üyesidir.


Öte yandan Galaxy S6'nyn pil de?i?imi görsellerde gösterildi?i ?ekilde yapylyyor. Samsung un yeni amiral gemi modeli Galaxy S8 için meraklı bekleyiş sürerken yavaş yavaş sızıntılar da netleşmeye başladı. Kılıf içerisinde yer alan telefon bir süredir Galaxy S8 modeline ilişkin yayınlanan görüntüleri onaylar nitelikte.


Bunun üstesinden gelmek isteyen Samsung şirketi, yeni telefonu Galaxy S8'i piyasaya sürecek. Ancak görüntülere göre S8 telefonunda direkt olarak kavisli kenar ve daha hiç açıklanmamış özellikler bulunmakta. Ancak bu yıl sadece iki tablet tanıttı ve 28 Martta New York'ta Galaxy s8 için bir etkinlik düzenleyeceklerini açıkladılar.


Kapasitif ve household tuşunun kaldırılmış olması, ekran-kasa ortanındaki ciddi iyileştirme gibi detaylar, daha önce gelen sızıntı Galaxy S8 görselleri ile bire bir örtüşüyor. Olaylar artık Samsung başkanlarının televizyona çıkarak özür dilemesine kadar varmıştı hatırlarsanız.


Telefonların ekranı bir önceki Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi sola ve sağa dışarı doğru kavis alacak. Samsung, yeni Galaxy S8'leri 29 Mart'ta tanıtacağından kılıf üreticilerinin kendilerini önceden hazırlamak istemesi son derece typical. Bir fiyasko ile sonuçlanan Galaxy Note 7'de three,500 mAh kapasiteli bir bataryanın olması Galaxy S8 modellerinde de benzer kapasitede bataryalar olacag8na dair işaret inceleyiniz veriyordu.


Bu cihazlardan birisi firmanın yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S8 olurken, diğeri de bu cihazın büyük ekranlı versiyonu olarak sunulacak olan Galaxy S8 Plus olacak. İlk aşamada müşterilerin elindeki Samasung Galaxy Note 7'yi Samsung Galaxy S7'nin Curve ya da Flat ekran modeliyle takas teklifi sunacak.


Boyuna büyüklük açısından karşılaştırıldığında bir önceki Galaxy S varyasyonlarına göre daha daha küçük boyutlarda olmasına rağmen, 5.8¨‘lik bir ekran bekleniyor. Bu aksesuarlara Clear Wiew kılıf, LED View kılıf, S View kılıf, klavyeli kılıf ve pil ömrünü uzatan kılıflar eklenecek.


Samsung Galaxy Note II ve Galaxy S3 kapak kılıflara iki farklı renk seçeneği halinde 50 USD / 100 TL fiyatla da sahip olmak mümkün. Samsung Galaxy S8 modeline ait olduğu iddia edilen somut görüntüler, artarak gelmeye devam ediyor. Son olarak, Galaxy S8 için hazırlandığı iddiası ile yeni kılıf görselleri ortaya çıktı.


Samsung parmak izi tarayıcısını bu bölüme yerleştirirken muhtemelen tam da cihazı tek elinizle tuttuğunuzda işaret parmağınızın denk geldiği noktayı hedef almayı düşündü. Samsung, eski ve yeni seri ayrımı olmaksızın tüm Galaxy Note7 sahiplerinin cihazlarını kapatmalarını ve Değişim Programı'na katılmalarını talep ediyor.


LG G6 bu ayın sonunda Barselona da düzenlenecek olan MWC 2017'de, Samsung Galaxy S8 ise söylentilere göre 29 Mart tarihinde NY de resmen tanıtılacak. The Investor tarafından Samsung'a yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Samsung'un yeni Galaxy S8 ikilisi için 10 Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlayacak.


Etkinlik sırasında yaklaşık 20 yönetici hatalı Galaxy Note 7'ler için diz çökerek özür diledi. Samsung cephesindeki gerçeklik payı yüksek sızıntıları ile tanınan Evan Blass geçtiğimiz saatlerde Galaxy S8 Plus özellikleri ile ilgili bir görsel yayınladı. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ hakkındaki tüm detayları çarşamba günü sizlere aktaracağız, takipte kalın.


Yeni bir iddiaya göre ayrıca Galaxy S8'in büyük bir modelinin de çıkacağı yönünde. Geçen haftaki Galaxy S8 kılıfı sızıntısından sonra, yeni bir sızıntı, yaklaşmakta olan Galaxy S8 Plus'ın bazı özelliklerine daha fazla ışık tutuyor. Öte yandan bir diğer dikkat çeken detay ise, alışılmışa zıt olarak Samsung'un Galaxy S8 arka kamerasında bir farklılık yapması oluyor.


Kendini Galaxy S8 ile farklı bir noktaya taşımayı amaçlayan Samsung, yeni cihazda kavisli ekran kullanabilir. Bu tasarımın gerçeği yansıtıp yansıtmadığını Galaxy S8'in tanıtılması ile öğreneceğiz. AMOLED ilk olarak Samsung cihazlarında kullanılan bir teknoloji, bu teknoloji harika bir kontrast ve canlı renkler sunuyor.


Telefonda kılıf bulunmasından ötürü yan kısımları net olarak göremesekte, ekran kısmını ve alt kısma konumlandırılan tek hoparlör ile three.5 mm kulaklık girişini rahatlıkla görebiliyoruz. Dolayısıyla Galaxy S8 Plus için konuşulan RAM miktarı 8GB, minumumda ise 6GB'tı.


Telefonların ekranı bir önceki Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi sola ve sağa dışarı doğru kavis alacak. Samsung, yeni Galaxy S8'leri 29 Mart'ta tanıtacağından kılıf üreticilerinin kendilerini önceden hazırlamak istemesi son derece standard. Bir fiyasko ile sonuçlanan Galaxy Note 7'de three,500 mAh kapasiteli bir bataryanın olması Galaxy S8 modellerinde de benzer kapasitede bataryalar olacag8na dair işaret veriyordu.


Galaxy S3'ün HD ekranla geldiğini, Galaxy S4 ve S5'in Complete HD çözünürlük sunarken S6 ve S7'nin Quad HD'ye geçiş yaptığını Samsung'un telefonlarını takip edenler bilirler. Sızıntıların ne kadar isabetli olduklarını Galaxy S8'in Mart sonunda veya Nisan'da tanıtılmasıyla öğreneceğiz.


Kılıf üreticileri tarafından tasarlanan Galaxy S8 akıllı telefon kılıfları şuan için satışa sunulmamış. Gelen son bilgilere göre Galaxy S8'in arka kamerası 12 Megapiksel çözünürlüğünde, ön kamerası ise 5 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. Samsung şimdi müşterilerinin gönlünü almak için yeni bir pazarlama stratejisi hazırlıyor.


Samsung Galaxy S7 Edge modelinde edge ekranına kısayollar veya hızlı araçlar eklenerek işlevleri hızlı ve kullanışlı hale getiriyor. Galaxy S8'deki canavar modu oyun ve uygulamaları hızlandırmak için kullanılacak. MWC 2017'de sınırlı cihazla görücüye çıkacağı iddia edilen Galaxy S8'le ilgili detaylar için bir süre daha beklemek gerekiyor.


Firmanın bir çok amaç için hazırlamış olduğu kılıflar Galaxy S8 hakkında bir çok detayı gözler önüne seriyor. Samsung Galaxy S4 için özel üretilen bu kapaklı kılıf telefonunuzla tam uyum sağlar. Buradan hareketle Galaxy S8'de de bir yeniliğe imza atılarak, ekran kasa oranı %90'a çıkarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *